Prosinec 2009

Ten nejhezčí dárek vůbec

23. prosince 2009 v 13:56 | Nat
Tak jak jsem slíbila sem vkládám vánoční jednorázovku na téma jak jinak než James a Lil. Doufám, že se vám bude líbit. Vynasnažím se aby tu do nového roku přibilo alespoň ještě něco. Ale nic neslibuju.
Tak a jelikož jsou zítra Vánoce-můj nejoblíbenější svátek v roce, tak vám přeju krásné prožití vánočních svátků a aby jste našli pod stromečkem všechno co jste si přáli....

Myslím,že to bylo všechno co mám na srdci

Nat

Lily od rána pobíhala po kuchyňi jako splašená. Pekla, vařila, zdobila, prostě chtěla aby bylo na štědrovečerní večeři poznat jak moc se snažila. Ale bylo v tom víc než Vánoce...

James celý den kdesi pobíhal s kamarádama Siriusem a Remusem, jen Petr se omluvil, že nemůže přijít. Jeho škoda. Znovu se vrátili do svých dětských let, kdy pobíhali po bradavických pozemcích a prováděli jednu lumpárnu za druhou. Koulovali se, stavěli sněhuláky....

Domů se vrátili až k večeru a to už Lily měla vše navařené, upečené, nazdobené a dokonce stihla i polední návštěvu Batildy. Všichni byli samozřejmě po tom celodenním běhání vyhladovělí, ale i tak je Lily stihla přesvědčit aby se šli alespoň přesléct. Neměla to s něma lehké….. ale měla je všechny ráda jako svou rodinu, kluci u nich trávili každou volnou chvíli, kterou mohli a Lil za to byla vděčná.

Když všichni usedali ke štědrovečernímu stolu všichni zářili jako prskavky na vánočním stromečku. Obvzláště pak Lily, která se nemohla dočkat až Jamesovi poví jeden speciální dárek. Všichni si večeři moc vychutnali a Lily byla vyznamenána, prý na její vaření nemají ani skřítkové v bradavické kuchyni a to už bylo co říci.

Potom si všichni sedli k televizi a povídali Lily o lumpárnách, které v Bradavicích prováděli. Při některých Lil i na chvíli zatajila dech, tušila, že James a spol jsou pěkná kvítka, ale že až takové????Pro všechny to byl nádherný večer plný vzpomínek na léta zažitá v jejich milované škole- v Bradavicích.
Všem se brzy klížila víčka , takže šli brzo spát a těšili se na ráno. Všichni usínali s tím přihlouplým úsměvem na rtech.

Ráno se první probudil Sirius a taky toho využil, nejdříve probudil chudáka Rema, který spal s ním v pokoji pro hosty, ale ten se naštěstí rychle otřepal a pak už oba vletěli do ložnice Lily a Jamese, kteří se k sobě tiskly jako dvě hrdličky….no po vtrhnutí kluků do pokoje už tak sladce nevypadali. Lily myslela, že ji trefí šlak a James taky nebyl zrovna nadšený tímhle brzkým probuzení ze snu o Něm, Lil a malinkém uzlíčku v Lilyině náručí.

Všichni došli ke stromečku a Lil už zase přepadla ta její výjmečná nálada. Ale řekla si, že počká až na konec. Nejlepší dárky se vždycky dávají až na konec no ne???

Lily od Rema dostala novou knížku u léčitelství, od Siriuse nový parfém a od Jamese řetízek z bílého zlata, na kterém se houpalo srdce z malinkatých briliantů. Okamžitě mu skočila okolo krku a dala vášnivý polibek. Kluci byli taky nadšení. Hlavně James, který dostal nejnovější model koštěte.

Pak už přišla řada na Lilyin dárek. Přinesla mu malou krásně zabalenou krabičku, kterou mu podala a s vroucím úsměvem řekla : "Krásné Vánoce".

James si od ní krabičku vzal a pomalu rozbaloval, jaké mu bylo překvapení, když z ní vypadly dvě maličké sněhobílé botičky. James na ně nevěřícně hleděl, Sirius dostal neovladatelný záchvat smíchu a Remus samozřejmě okamžitě gratuloval Lil a pak i Jamesovi.
James se pomalu podíval na Lil a pak ji vzvedl do náruče a obtočil s ní kolečko.

"Už teď se nemůžu dočkat až ho budu učit lítat na koštěti". Usmíval se James, ale Lil mu oponovala.

" Ne ne, já si myslím, že to bude holčička a i kdyby tak si budeš muset ještě počkat, nejbližší termín mám za skoro osm měsíců."

"Neboj, já si počkám". Řekl James a znovu ji políbil.

" To je ten nejhezčí dárek vůbec, ten mi žádné koště nenahradí"!!!!P.S.: Prosím o komenty!!! a jinak sem ještě vkládám písničku od Sarah Connor- The best side of life, doufám, že se vám bude líbit jak mě je už sice starší, ale stále hezká. =O) Tak xoxo :D

Nestíhám a závody =O(

9. prosince 2009 v 18:37 | Nat |  Oznámení
Tak...jak začít. Sorry holky,ale teď tu nic nepřibybe. Zítra po škole odjíždíme s Jul do Prahy a v pátek se přesouváme do Kladna, kde budeme mít přes sobotu a neděli Mistrovství české republiky. Moc se mi tam nechce, ale co už... :)

A teď k povídkám, další kapču ke kapitolovkám teď nečekejte, nevím kdy se k tomu dokopu, ale před vánoci v sobotu čekejte takovou menší jednorázovku na téma LaJ a potom mám ještě rozepsanou jednu na téma ....no to se nechte překvapit...=O)

Tak zatím je čas udělat adios...
Pápá Nat =O)