Únor 2010

3.Večírek a flirtování 1/2

14. února 2010 v 18:58 | Nat |  Believe in Happy End !
Tadá...promiňte....hned po zveřejnění druhé kapitoly jsem měla napsaný dvě stránky...ale pak se mi to nechtělo dopisovat...a zrovna dneska mě chytla psavá :D Takže sem vkládám první část třetí kapitoly...doufám, že se bude líbit. Zítra se pokusím dopsat druhou...ale jak se znám... nic neslibuju...RADŠI...:(....
Kapitolku věnuju: Liliane Evans, Elin7,Wladka, Aňulka, Juane,Maya, Lirael G. M. N. d C. M. von R. ,Bonboonek, Wallika,Peace, Gaia a Vivienne díky moc holky...moc jste mě potěšili... :D =O)


P.s. Kapitola je pod perexem =o)


Díky Nat

Spřátelení s Wallikou

14. února 2010 v 18:35 | Nat |  SB
Další spřátelní, promiň Walliko, že sem ti slíbila že si tě přidám ještě ten den,ale pak už sem to nestihla. Takže si tě přidávám až teď...Díky moc...

Link : http://my-crazy-fictions.blog.cz/


2.Blýskání na lepší časy

1. února 2010 v 22:45 | Nat |  Believe in Happy End !
Že byste tomu neuvěřili....Nat vstala z mrtvých a napsala další ze svých pokusů...Já vím je to k neuvěření, ale nedalo mi to a napsala jsem pokračování. Vlastně za něj vděčím svému taťkovi, který mě k tomu dneska tak nějak dokopal. Takže tato kapitolka je hlavně pro něj a taky pro všechny co komentovali minulou kapitolu což znamená pro: veroniqu7, Benkas, Wladku, Aňulku,vivien, Juane, Lili,mayu, Sawarin, Faninka12, Gaiu, Haruku Kasumi a Lirael G. M. N. d C. M. von R.
Díky moc hoky bez vás by tahle kapitola nebyla....a protože na ni nebyli žádné záporné komenty tak vám sem vkládám další kapitolu... Díky moc, že jste si počkali, Moc si toho vážím..


Nat


Ozvalo se hlasité prásk a na nástupišťi 9 a ¾ se objevili čtyři postavy s platinově blond vlasy. Tři z nich znala většina kouzelnického světu, ale tu podivnou krásku neznal nikdo, nikdo okrem čistokrevných. První zvědavci se po nich začali otáčet, vlastně ne po nich, lépe řečeno po ní, krásné neznámé....

"Očekávám od vás jako od potomků rodu Malfoyů reprezentativní chování.Nic co by se nehodilo na čistokrevného kouzelníka toho nejvyššího postavení, je vám to doufám jasné"? Začal opět strýc.

"Ovšem". Odpověděli jednoslovně a navzájem na sebe hodili znechucený obličej.

"Tak, když je vám vše jasné můžete jít, užijte si poslední rok v Bradavicích".
Když se Vesper doobjímala se svou "úžasnou" tetičkou rychle odešla směr vlak, ale Lucius byl rychlejší.

"Přece si nemyslíš, že budeš sedět v kupé s nějakýma šmejdama…kdepak, ty už máš místo zajištěné u nás v kupé ". Řekl a táhl ji až na samý konec vlaku. Jakmile vešli, Vesper hned poznala Luciovu budoucí manželku Cissu a její sestru Bellatrix , ostatní dva poznala jen podle vzhledu, jejich jména neznala.

" Vesper Estell tohle je Severus Snape, Rudolphus Lestrange a Bellu a Cissi už znáš".

"Jistěže, nedá se zapomenou, že"? Řekla s opovržením na rtech i v očích.

"Tenhle tón si u tebe vyprošuji"! Zvedl hlas Lucius.

"A co mi uděláš? Hm, budeš mě mučit kruciátem?!!! No tak Lucie to je stará pohádka, sám víš, že na to nemáš"! Vykřikla ze sebe vše co si myslela a až pozdě jí došlo co vůbec řekla….Lucius začal nabýrat rudý nádech a byl by proti ní vyslal nějakou kletbu nebýt jeho snoubenky, která mu to zatrhla dřív, než tak bylo učiněno.

"Luciusi ne, ty víš, že to nesmíš". Vstala a začala ho chlácholit. V té chvíli k ní Vesper pocítila náklonnost a předem ji litovala, že zrovna ona bude jeho manželka a taky že ji házela se všemi ostatními do jednoho pytle a dřív než se Lucius vzpamatoval vyletěla z kupé jako nemířená střela. Proletěla asi půlku vlaku,když usoudila, že to stačí,usadila se na podlahu a přemítala jaké to asi bude mít následky a taky nad tím co to Cissy řekla : Lucie ne, ty víš, že tohle nesmíš?? Co to mělo znamenat….Z přemýšlení jí vytrhla až ryšavá hlava ,která se nad ní skláněla.

"Ahoj seš v pohodě"?? Ujišťovala se zrzka.

"Celkem ano, díky".

"Máš si kam jít sednout do kupé"? Optala se ta neznámá.

"No, když nad tím teď tak přemýšlím, tak ne, nemám."

"Tak jestli chceš, tak můžeš jít k nám do kupé jsou tam se mnou jen mé dvě kamarádky a mimochodem, jmenuji se Lilly Evansová". Řekla a vřele se na ni usmála, Vesper nevěděla proč , ale z té holky sálala kupa pozitivní energie.

"Děkuju moc, ráda přijímám a mimochodem jmenuji se Vesper Estell".

"Zajímavý jméno, a přímení máš "?

"Mám, ale nevím jestli ho tady někdo uslyší rád". Přišlo to, čeho se Vesper nejvíce bála….

"Ale no tak, přece to nemůže být tak hrozný". Pobídala ji Lil

"Dobře, ale varovala jsem tě….Jsem Malfoyová". Po tom Lil na ni vytřeštila oči…

"Ty jsi Malfoyova sestra"??

"Ne, jsem jeho sestřenka a před nedávnem jsem se sem přistěhovala z Bulharska".

"Aha, a jakto, že jsi se sem přestěhovala až na sedmý ročník"?? Muselo se jí to nechat, výřečná byla za dva….

"No, umřel mi otec a matku nemám už dlouho a jediný kdo mi zbyl je strýček, teta a Lucius". Řekla se zhnusením v hlavě.

"Promiň to sem nevěděla…" Začala se hned omlouvat Lili….

"To je v pořádku, neomlouvej se, nemohla jsi to vědět".

"No, nevypadá to jako bys měla svou rodinu ráda, takže to vypadá na černou ovci rodiny a nebo bílou"???

"Už je to tak…nemám je ráda, můj otec byl úplně jiný než strýc a nepůjdeme už"? Řekla Vesper netrpělivě… protože se bála, že by jiLucius mohl jít hledat.

"Jé promiň já úplně zapoměla". Řekla a plácla se dočela.
Celou cestu k jejich kupé šli potichu, až to bylo trochu trapné...( =O) nemohla sem si to odpostit) když Lili otevřela kupé uslyšela jsem živé štěbetání které náhle ustalo.

"Ahojte holky" !!! Ječela Lili a hned své dvě kamarádky objala…Vesper viděla, že ne všichni mají tak zpropadený život jako ona…někteří se ze života radují....

"Holky tohle Je Vesper Estell Malfoyová". Představila Lil Vesper svým kamarádkám, které hned vytřeštili oči, ale Lil si jich očividně nevšimla….

"V…můžu ti tak říkat, že? Tohle jsou Destiny Snowová " ukázala na menší drobnou blondýnku "A Amanda Whiteová" Amanda byla o něco větší a měla bronzové vlasy končící pod rameny….a v tedy Lil zachytila necápavý pohled svých kamarádek…a tak začalo vysvětlování a omlouvání od znovu…


oooooooooooOOOOOOOOOOOOOOooooooooooooOOOOoooooooo
"Ty jo, to jsi mu vážně řekla"? Vyprskla smíchy Destiny….Z holek se vyklubaly veselé kopy jako z Lil a Vesper neměla potíž si je oblíbit během chvilky a ani na opak tomu nebylo jinak…holkám Vesper přišla velice zábavná.Když tu se otevřeli dveře od kupé a Vesper vyvyllila oči.

"Jé nazdar Evansová…tebe jsem nevyděl celé věky, víš jak jsem bez tebe celé prázdniny trpěl? Srdce mi umíralo žalem"! Muselo se uznat, hrál to velice srdce ryvně….

"Ale jak vidím jsi tu, takže to nemohlo být až tak příšerné". Řekla Lil.

Zatímco když se navzájem spatřili Sirius s Vesper stačilo jediné slovo "Ty"?
V tom holky i kluci vytřeštili oči a šokovaně se na ty dva podívaly" Vy se znáte"? Zeptala se Amanda.

"Ale no tak Malfoyová ty ses ještě novým kamarádkám nepochlubila koho si po dokončení sedmého ročníku budeš brát"? Zeptal se ironicky Black a prohrábnul si vlasy.

"Ne, nepochlubila protože za prvé nebyl čas a zadruhé, není se čím chlubit". To Siriuse urazilo a hlavně jeho ego, ale poznal, že ona si chce hrát a tak tomu chtěl dát volný průběh, ovšem opět ho zarazila Amandina otázka.

"Vy dva se budete příští rok brát? No tak to je gól"! Rozesmála se Am a holky a Destiny s Lil na ně jen hleděli s otevřenou pusou".

"J-j-je to pravda Vesper"? Optala se Lil.

"Jo, bohužel je, příští rok si tohoto…tohoto…..

"Koho Malfoyová"?! Zajímal se hned Sirius.

"Tohoto Ignoranta budu muset vzít"! To už bylo na Siriuse a jeho ego příliš.

"Jo tak ignoranta Malfoyová povídáš…jen počkej, kluci jdeme"! Sirius se zvedl a okamžitě vyletěl z kupé následován kluky, kterým se sice moc nechtělo, ale co už.

"Páni…tak to bude teda pěkně bouřlivé a láskyplné manželství" Rýpla si Destiny .

"Holky nerada ruším,ale měli bychom se převléct zachvíli jsem v Bradavicích". Upozornila je Lil.


ooooooooooOOOOOOOOOoooooooooooo"Chceš jet s námi kočárama a nebo radši pojedeš na loďkách s prvňákama, já osobně bych ti doporučovala ty loďky". Radila Vesper Lil.

"Pojedu loďkama". Rozhodla se během vteřiny, cokoli když nebude muset být v Luciově společnosti a navíc to vypadalo velmi lákavě. Lil ji poslala za obrem . Když k němu došla hned věděl kam ji zařadit.....

"Dobrý den jmenuji se.." Nestihla to však doknčit protože obr ji přerušil…

"Já vím, Jsi Vesper Estell Malfoyová, Rozhodla ses pro loďky? Udělalas dobře". Řekl obr a svolal k sobě všechny prváky.


OoooooooooooOOOOOOOOOOOOOoooooooo


Vesper byla opravdu ráda, že jela na loďkách, byl od tud výborný výhled na hrad, který ji od prvního okamžiku, když jej uviděla okouzlil…na chvíli zapoměla na všechny starosti a vychutnávala si ten pocit.
Když vystoupili u brány je čekala velice přísně vypadající profesorka, o které se Vesper brzy dozvěděla, že se jmenuje McGonagalová a že je s pomocí moudrého klobouku zařadí do čtyř kolejí….bla bla bla tuhle část Vesper znala nazpaměť od svého otce.Pak se učitalka otočila k Vesper.

"Slečno Malfoyová, vy budete zařazena jako první". A sakra. Pomyslela si Vesper. Ale to už je profesorka táhla do obrovské síně, která jak poznala podle otcova vyprávění musela bát Velká Síň. Potom u jednoho ze čtyř stolů zaznamenala Lil, Am a Di a pak taky u konce stolu Siriuse a jeho kamarády....kluci se něčemu smáli a Sirius ji propaloval velice nepříjemným pohledem jako kdyby se jí snažil dostat až do morku kostí....

Slova se ujala profesorka" Když vyvolám vaše jméno přijdete sema dáte si moudrý klobou na hlavu a ten vás zařadí do vaší koleje ano? Ale protože letos tu máme jednu přetupující žačku ze sedmého ročníku , tak nejdříve zařadíme ji, mohu vás poprosit slečno Malfoyová"? Vesper jen přikývla, ještě na posledy se otočila na holky, které jí drželi palce a posadila se na stoličku , kde jí profesorka dala na hlavu moudrý klobouk.


"Á další Malfoyová, už jsem si myslel, že tě tu ani neuvidím. Težké, velmi těžké. Jsi velmi odvážná, ale také vypočítavá a chytrá také, takže mrzimor rozhodně ne, prosím neuraz se, ale i Havraspár bych vyloučil. Takže zbývá už jen Zmijovzel a Nebelvír. Dávám ti na výběr jako jsem dal tvému otci, ten si ovšem zvolil Zmijozel, ale jak vidím tvé myšlenky se ubírají směrem k Nebelvíru našla sis tam kamarádky, že? "

"Prosím Nebelvír". Zažadonila Vesper.

"když myslíš nebelvír, tak ať je to tedy…."

"NEBELVÍR"! Vykřikl už moudrý klobouk nahlas a Vesper si se šťastným úsměvem na tváři šla přisednout k Lil, Destiny a Amandě.

"Gratuluju k Nebelvíru"! Vykřikla Lil a objala ji.
Zbytek zařazování už nevnímala, její myšlenky se ubíraly směrem jako co na to řekne strýček s tetou a co by si o tom myslel její otec kdyby žil. Pak se zaposlouchala do ředitelovi řeči a když proslov skončil a objevila se před nimi kupa jídla, Vesper si najednou vzpomněla, že od snídaně nic nejedla a že má vlastně celkem hlad. Nabrala si něco k jídlu, sice nevěděla co to je, ale líbilo se jí to a vonělo to a to bylo hlavní.

Když odcházeli z Velké síně Vesper ještě zachytila Siriův zkoumavý a zároveň taky naštvaný pohled. Jen se na něj ušklíbla a pokračovala dál ke společenské nebelvírské místnosti. Byla z ní ohromena…celá byla zlato červená . Ona byla vždy zvyklá jen na stříbrnou a zelenou,ale tyto barvy ji oslovovaly. K velkému potěšení všech zjistili, že Vesper byla přidána k holkám na pokoj, ale všechny byli velmi unavené na to aby ještě něco oslavovali , takže jakmile přišli na pokoj všechny spadly do svých postelí a během chvíle usly. Toto byla první noc od smrti otce, kdy se Vesper nezdála žádná noční můra, ale nádherný sen plný duhových barev….