3.Večírek a flirtování 2/2

15. března 2010 v 19:17 | Nat |  Believe in Happy End !


Tadááá...tady je ta druhá půlka.. Doufám, že se vám bude líbit. Moc děkuju za komenty k předešlé kapitolce...moc jste mě potěšili... děkuju moc. Tuto kapitolky věnuju: Wallice, Elin7, Jenny, Juane,Wladka, Maya, Vivienne, Tinka, Aňulka, Angel, Peace.
Díky moc holky...a doufám, že se vám to bude líbit...

Nat
"Ale koho pak to tu máme?" Ozval se slizký hlas…"Naši malou krvezrádkyni Vesper Estel".
Lucius. Pomyslela si V.

A taky že byl…"Co po mě chceš Luciusi"? Jeho jméno odfrkla…Nesnášela ho a dávala mu to rázně najevo….

"Zaprvé tenhle tón si vyprošuju…a za druhé mám pro tebe vzkaz od mého otce". Další slizký pohled…

"Tak povídej co má strýček na srdci…".

"Zklamání." Řekl to jediné slovo a Vesper sebou cukla…věděla co v rodině jejího strýce následuje za zklamání…Trest

"Crucio". Řekl Lucius a Vesper se skácela k zemi v křečích…tekly jí po tvářích slzy ,ale ona nevydala ani hlásku…prožívala ta muka velice statečně…myslela si, že brzy to přijde.….její konec…

"Malfoyi okamžitě toho nech". Luciusova kletba jemně povolila, ale ne dost na to aby se V přestala trápit v agonii….

"A co mi uděláš Blacku… zvedneš mě vzhůru nohama jako to děláte Snapovi…jestli ti to ještě nikdo neřekl…tak je to trapné nic lepšího…nic na své úrovni neumíš"? Provokoval Lucius s povitaženým obočím.

Sirius si odfrkl…"To jako myslíš zakázané kletby a černou magii, promiň ale to mi nepřijde na úrovni ale pod úrovní čistokrevného kouzelníká a jestli toho okamžitě nenecháš tak přijdeme o další vzácnou krev." Řekl a hodil úzkostlivý pohled na Vesper, která už byla na pokraji sil…v tom její bolest ustala..

"Tohle je první a poslední varování Vesper Estell, víš co nastane jestliže znovu něco vyvedeš". Otočil se na podpatku a zamířil k hradu.

"Siriusi". Zasténala V.

"Ano"? Řekl Sirius a v momentě klečel při ní.

Vesper už se neozvala jen zavřela oči a propadla se do černo- černé tmy.


__________________________________________"Proboha pane Blacku co se jí stalo"? Spráskla ruce madame Pomfreyová a dala se okamžitě do
práce.


"Cruciatus". Řekl Sirius.

"Pane Blacku snad ne vy"? Řekla pohoršeně.

"Ne, to já bych nikdy nemohl udělat". Řekl a sám pro sebe.

"Pane Blacku, to že nad slečnou budete rozjímat jí nijak nepomůže ,stavte se v později, ale sejně ji v podvečer pustím". Řekla Poppy a pak jej bezkonkurenčně vyhodila.
________________________________________________

Lilly došla do společenské místnosti pěkně rozrušená…a hlavní příčinnou byla Vesper. Ta holka měla opravdu smůlu…rodiče jí zemřely a ona se musela nastěhovat k strýcovi a tetě…jako by toho nebylo málo….musí si vzít Siriuse…a teď se ještě dozvěděla, že jí její bratranec právě téměř umučil…

"Ještě stěstí, že jej Black zastavil a pomfreyová má tak zlatý ruce"…Zamumlala si Lil pod nos.

"Evansová jak je na tom Ve…ehm.. Malfoyová"?
Lilly se podivila nad jeho zájmem o V, ale odpověděla . "Už je jí celkem dobře, po večeři ji
Pomfreyová pustí".

"Díky". Řekl a sám pro sebe se usmál.

__________________________________________________

O pár hodin později


"Takže slečno Malfoyová, už vás propustím, ale nejméně dva dny žádný alkohol". Řekla a přihmouřila na mě své malé vrásčité očka…

"Děkuji a nebojte se, dám si pozor". Řekla Vesper zdvořile a rozešla se směr NSP.

______________________________________________________

"No a pak jsem ji uviděl jak….". James, který seděl svým křeslem otočený ke vstupu právě zaregistroval V , která právě vcházela do SP(společenská místnost).

"Siriusi". Začal James…

"leží na zemi a cuká sebou, bylo vidět, že už jí moc sil nezbývá"….. V tu chvíli V zaklepala Siriovi na rameno…

Sirius se s leknutím otočil a už chtěl říct něco ne moc pěkného,ale jakmile ji spatřil…jen otevřel a zavřel pusu.

"Ahoj". Začala…

"Ahoj". Odpověděl.

"Já..jen jsem ti chtěla poděkovat za to, jak ses mě zastal před Luciusem a donesl mě na ošetřovnu k Pemfreyové". Usmála se na něj a čekala ne jeho reakci.

"No…to nebyl problém…nemá na tebe co sahat a už vůbec ne jen kvůli tomu, že ses dostala do Nebelvíru. Řekl a úsměv jí oplatil. Jakoby ten jejich neustálý boj alespoň na chvíli ustal …
Náhle si Vesper uvědomila, že se usmívá na Siriuse Blacka…na toho Siriuse, kterého si má v létě vzít a toho Siriuse, se kterým se pořád hádá….

"Tak ahoj". Řekla, sklopila oči a pak odešla do dívčích ložnic za Lilly.


_________________________________

"Ahoj V, budeš schopná večer jít na ten zahajovací večírek"? Optala se Lill.

"Ahoj a jasně, že ano!! To si nenechám ujít . Akorát mám zákaz pít alkohol, tak kdybych se neudržela…tak mě prosíme zaraz…"

"Dobře, ale co si mám dát na sebe"?

"No…Já bych volila tu dráždivě krátkou jeansovou mini a k ní ten smaragdově zelený nátělník, který ti tak sluší…" Řekla a hodila po ní andělský úsměv.

"Díky a co si bereš ty"?

"Já si nejspíš obleču taky mini akorát bílou a k tomu tu tyrkysovou košili…šak víš tu ze saténu s tím velkým výstřihem...(:D NEKOMENTUJU)

"Myslím,že se celý večer kluků nezbavíš". Řekla Lill a zasmála se.


"Já ti nevím V, myslíš že v tom můžu vůbec vyjít"? Ptala se zrovna Lil a zkoumavě se sledovala v zrcadle.

"Ne, nemůžeš….ty musíš Lill. Vypadáš naprosto úchvatně"! Řekla pochvalně V která se taky prohlížela a byla více než spokojená.

"No, tak dobře. Stejně se všichni ožerou a na druhý den si nebudou nic pamatovat". Ještě jednou se sama na sebe usmála do zrcadla a pak se otočila k V.

"Jdeme"? Optala se.

"Jasně". Odvětila a maličko se sama pro sebe pousmála….

__________________________________________________________________________________

"Jamesi kde jsi dal zbytek ohnivých whisek"? Ptal se zrovna Sirius Jamese…
Žádná odpověď.

"Jamesi".
Žádná odpověď.

"Na co tak hle…." Zbytek otázky,ale zůstalao viset ve vzduchu protože Sirius se otočil směrem, kterým se právě díval James..směrem, kterým právě přicházely Lilly a Vesper Estell…mohl na nich oči nechat…ani ne tak na nich jako na V….vypadala naprosto božsky….A nebyl jedinný dívalo se po nich celé pánské osazenstvo….Najednou jako by si jeho nohy dělaly co chtějí…vydal se k nim, ale bohužel nedošel…dřív než to stihl stál u V a Lilly Chace Cooper…nebelvírský střelec…velkej stydlín a druhý nejhezčí kluk ve škole(hned po Siriovi =O) ).

"Do háje"! Zaklel a vrátil se zpět.

"Co se děje Tichošlápku"? Zeptal se James Siria ,když se vrátil a vraždil Chace pohledem.

"Nic". Odpověděl stroze."Nic? Tak proč vraždíš pohledem mého střelce"?
"Baví se s mojí snoubenkou"! Řekl Sirius a tvářil se přitom jako malé děcko, kterému nechtěli dát hračku.

"Ale Siriusi, jen se s ní baví a navíc je tam i Lil. Mám nápad. Půjdeme za nimi a přidáme se do rozhovoru". Řekl James a táhl Siria za sebou.

"Nazdar dámy. Ahoj Chaci". Začal James zdvořile.
Ozvalo se trojhlasé ´´Ahoj´´. Ale se Siriem to ani nehlo jen se dál tvářil znuděně a provrtával V pohledem.

"Ahoj Blacku". Řekla V.

"Nazdar". Odpověděl uraženě a V po něm hodila nechápavý pohled...

"No tak my s Chacem se vzdálíme … "Ahoj Lil, ahoj Jamesi…". Siria už záměrně vynechala… Ten se raději otočil a vydal se najít tu ohnivou whiskey jak původně plánoval…Potřeboval se pořádně opít…


_______________________________________________________________


"Jsi naprosto neuvěřitelná V! Já už bych dávno utekl..to cos vydržela ty…". Říkal právě Chace Vesper.

"Ale…do teď to tak šílené nebylo…to až od té doby co jsem se přestěhovala do Anglie…". Řekla V a povzdechla si.

Chace jí už neodpověděl…pouze se k ní pomalu přiblížil…a vyčkával dokud V tuto vzdálenost nezkrátila nejméně o polovinu….byli od sebe už jen půl cm…Chace ačkoliv byl stydlivý tuto nepatrnou vzdálenost překonal a konečně ji políbil…Líbal ji jemně….jeho rty se dotýkaly jejích jako by byli pouze jako pírko….byl to nádherný okamžik…plný lehkých polibků…který však netrval příliš dlouho …..


"Alééé naše dvě nové hrdličky….Vesper Estell a Chace ….Doufám, že ti tadyhle Mafoyová řekla, že se máme brát"? Řekl Sirius jemně podnapilým hlasem.

Chace se zakuckal a hodil nechápavý pohled po Siriovy a pak i po V. Vesper hodila ošklivý pohled po Siriovy a pak omluvný po Chacovi.

"Promiň…měla sem v plánu ti to říct..ale když sem si tu s tebou povídala…úplně mi to vypadlo z hlavy…to byl ten důvod proč jsem tě na poprvé odmítla…musím si Si…Blacka o prázdninách vzít". Vysvětlovala zrovna V jemně Chacovi…."Ale no tak..Malfoyová ukaž mu svoji pravou stránku…stránku té mrchy se kterou se denno denně hádám…ta která mi nadává ….a nebo ze sebe budeš dělat andělíčka svatého"? Provokoval dál Sirius….

"Samozřejmě, že nejsem žádný andělíček, ale taky nejsem žádná mrcha!

"Hele…Malfoyová nešil a poď si dát skleničku".

"Nikam nejdu Pomfreyová mi chlast zakázala".

"Ale jen jednu skleničku…nebo jsi vážně takový andělíček a pouze se tváříš jako mrcha".

"Ne..andělíček nejsem"! Začala se V vztekat.

"Tak víš co?? Dáme si závod …ukaž, že nejsi andělíček ani žádná poslušná holčička. Dáme si závod ,kdo vypije víc sleniček whiskey…." Řekl a usmál se… věděl ,že tohle má vyhrané….na to byla V až moc velká slušňačka. Na druhou stranu… V si věřila…měla výhodu… že Sirius i všichni ostatní si mysleli, že je moc veliká slušňačka….ale ve skutečnosti Vesper za sebou měla rušnou minulost plnou párty…chlastu a upírů….ano znala je velmi dobře…dalo by se říct, že s nimi byla skoro jako rodina…její kamarádky tvořili převážněa upíři.Normální kouzelníci ji převážně využívali…nebo se o to alespoň snažily. Ach ano…Sarin Hathawayová…Upírka-nejlepší kamarádka- ty dvě spolu tvořily neuvěřitelnou dvojku…dvojku k pohledání… pro srovnáná stejně dobrou jako s Lil ale trochu více divočejší..to se ale po smrti otce zklidnilo….Sarinina "rodina" byla pro V jako druhá rodina. Matka Vesper umřela,když jí byly 4 roky…moc si ji nepamatovala…právě po smrti její matky se odstěhovali do Rumunska bez jediného vysvětlení….. proč…když pak ve škole potkala Sarin ..staly se z nich nejlepší kamarádky…Sarinina "Matka" byla Vesper něco jako náhradní matkou….


"Takže na tři začínáme až nebudeš moct, řekni prostě Konec"….

"Fajn na tři"..

"Raz, dva, tři". V i Sirius do sebe začali kopat jednu sleničku za druhou . Shlukl se kolem nich pěkný kroužek a všichni začali fandit…většina z nich i když věděla, že Vesper nemá proti Siriovi šanci začala fandit V. Vesper měla pocit, že mezi nimi zahlédla i Lilly zavěšenou do Jamese jak se společně nečemu šíleně smějí….

--

--

--

--
Asi po 16 skleničce se Vesper začala motat hlava….ale řekla si, že to prostě musí dotáhnout…dotáhla to na 18 skleniček…pak už nemohla…. Chtělo se jí zvracet a začala se jí motat hlava …..

"Konec". Řekla a pak se skácela k zemi….. a dnes už po druhé se propadla do černo-černé tmy…


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Simia Simia | Web | 15. března 2010 v 19:43 | Reagovat

Konečně jsem se dostala k tomu, že jsem si to dočetla:D Skvělé, moc se ti to povedlo. jen tak dál:D(tím myslím: rychle tak dál, páč tím čekáním si ohryžu všechny nehty:D)

2 Elin7 Elin7 | E-mail | Web | 15. března 2010 v 20:07 | Reagovat

Naprosto perfektní! Moc se mi líbil ten začátek, jak Sirius V zachránil. CHtěla bych vidět, jak vypadala v oblečení na párty, ta soutěž musela být pořádný hukot. Vypadá o že se se Siriusem sbližují, takže se nemůžu dočkat jak to bude dál. Honem pokračování!

3 Aňulka Aňulka | Web | 16. března 2010 v 16:40 | Reagovat

Božínku, ta holka si nedá a nedá říct (dost mi někoho připomíná), to je mi Lily ale spolehlivá, ti řeknu:-D
Opravdu mě zajímá, co se jí stane, když si dala takový počet těch skleniček, navíc když to měla zakazané, že...
Ale kapitolka byla povedená, fakt, jsem ráda, že jsem se k tomu dneska dostala:-)

4 wladka wladka | 16. března 2010 v 18:54 | Reagovat

dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

5 JaNee JaNee | Web | 18. března 2010 v 9:05 | Reagovat

a ta Lily jí nezastavila =D honem další =)

6 Jaune Jaune | Web | 20. března 2010 v 21:35 | Reagovat

magor ten sirius... jednou ji zabije :D ale překvapilo mě, že ji lilka nezastavila, když věděla, že nesmí pít...no co, asi už měla sama popito :D
pěkná kapitola, moc se těším na další ;)

7 Jenny-sb♥ Jenny-sb♥ | Web | 1. dubna 2010 v 12:38 | Reagovat

diky za venovani..kapitola byla velice povedena..x]

8 lucrecia lucrecia | Web | 7. října 2010 v 20:00 | Reagovat

Jen tak jednoduše se nechá vyprovokovat. A odvolávám to ohledně Siriuse, teď je sladkej.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama